Reklamní služby

Specializujeme se na reklamní a propagační služby pro firmy prostřednictvím našich internetových projektů. Naše weby dosahují celkové návštěvnosti několik tisíc návštěvníků denně a proto jsou vhodné pro různé reklamní kampaně. Mají také kvalitní SEO a ranky, proto jsou často využívány k vylepšení pozic jiných webových projektů. V případě zájmu vám rádi zašleme kompletní nabídku.

 

Zpětné odkazy

 

Nákup zpětných odkazů, nebo-li takzvaný linkbuilding patří mezi nejúčinnější SEO nástroje. Díky tomu můžete zvýšit pozici vašeho internetového projektu ve vyhledávačích, ať již se jedná o seznam, nebo google. Nabízíme vám zpětné odkazy na našich kvalitně hodnocených webech na různých pozicích. Protože máme široké portfolio online projektů, tak dokážeme nabídnout zpětný odkaz téměř jakémukoliv zaměření. 

Soutěže

 

Soutěže jsou oblíbeným marketingovým nástrojem ke zvýšení návštěvnosti a povědomí o vašem projektu, nebo produktu. I zde vám můžeme nabídnout široké portfolio, ve kterém si jistě vyberete.

PR články

 

PR články jsou zajímavou a účinnou metodou propagace. Jejich prostřednictvím dosáhnete několika efektů. Prvním z nich je zlepšení hodnocení vašeho webu, protože články, které pro vás zpracujeme, jsou kvalitní a s ohledem na SEO. Dalším efektem je zvýšení návštěvnosti prostřednictvím přímých odkazů, které článek obsahuje. A do třetice všeho dobrého se zvýší hledanost a povědomí o vaší společnosti, projektu, nebo produktu.

PR články nám můžete poslat a my vám zajistíme jejich zveřejnění na některém z našich webů. Nabízíme ale i napsání článku s ohledem na vaše představy a SEO efekt pro jiné účely, než je zveřejnění na našich portálech.

Bannerová reklama

 

Až několik tisíc návštěvníků každý den může vidět a kliknout na váš banner. Vybírat si můžete z několika možných pozic, jakož i zaměření našich webů. Cena je vždy stanovena za pevné období a repliky hodinek není vázána na počet kliknutí, nebo impresí. V případě vašeho zájmu o reklamní bannerovou pozici nás neváhejte kontaktovat.