Vydavatelství

Naše vydavatelství bylo založeno v roce 2011. Hledáme autory z oblastí esoteriky, alternativní léčby a duchovních oborů. V případě vašeho zájmu o vydání knihy nás neváhejte kontaktovat. Pro velkoobchodní odběr si naše knihy můžete objednat přímo na našem emailu, nebo u distributora společnosti Kosmas. Knihy prodáváme i koncovým zákazníkům za výhodné ceny, nebo je najdou u všech dobrých knihkupců.
 

 

Knihy

 

Všechny knihy z našeho vydavatelství si můžete objednat na emailu astrologickyinstitut@gmail.com . Knihkupcům nabízíme zajímavý rabat. Zákazníkům knihy zasíláme poštou pouze na území České republiky po předchozí platbě (do emailu s objednávkou a počtem kusů prosím uveďte jméno, příjmení, celou poštovní adresu a mobilní telefon). Na dobírku nezasíláme.

 

Pavel Hanzal: Tarot pro samouky

 

Info o knize
Pavel Hanzal: Tarot pro samouky
Formát A5, 136 stran, doporučená maloobchodní cena je 280,-Kč.
Vydal Astrologický institut s.r.o. v roce 2016
ISBN 978-80-906371-0-8

Učebnice Tarot pro samouky nabízí každému zájemci jedinečnou možnost porozumět základním principům práce s tarotovými kartami. Kniha obsahuje nezbytné teoretické základy a praktické ukázky výkladů. Celkem 18 lekcí provede čtenáře jednoduchým způsobem celou problematikou výkladu tarotových karet. Autor v knize dokazuje, že tarot je systém, který může poradit úplně každému. Zrovna tak se ho může kdokoliv naučit. Učebnice navíc obsahuje důležitý soubor otázek a odpovědí, které většinu studentů zajímají.

 

______________________________________________________________________________

Vít Kuntoš: Astrologie pro samouky

Info o knize

Kniha: Astrologie pro samouky: Praktická učebnice výkladu horoskopu pro každého
Autor: Vít Kuntoš, Vydavatel: Astrologický institut s.r.o.
Formát: A5, Vazba: brožovaná V2, Rok vydání: 2014, Počet stran: 192
Doporučená MOC 380 Kč, ISBN 978-80-260-7098-6

Revoluční kniha o astrologii přináší nový přístup k výuce výkladu horoskopu. Systematicky, srozumitelně a přehledně vede k pochopení nezbytných astrologických principů. Zdánlivě nepřehledné prvky horoskopu tak může každý snadno pochopit a využít tak astrologii pro svůj život. 13 lekcí vás postupně provede od úplných základů až ke kompletnímu výkladu osobního horoskopu. O astrologii není třeba nic vědět, všechny nutné informace se dozvíte v této knize. Každá lekce obsahuje teoretický úvod, praktickou práci s horoskopy známých osobností, časté dotazy studentů a test k ověření vašich získaných znalostí.

______________________________________________________________________________

Pavel Hanzal: Karmické souvislosti

Info o knize
Pavel Hanzal: Karmické souvislosti
Formát A5, 92 stran, doporučená maloobchodní cena je 198,-Kč.
Vydal Astrologický institut s.r.o. v roce 2012
ISBN 978-80-260-3085-0

Kniha Karmické souvislosti nabízí každému člověku možnost porozumět základním principům karmy, reinkarnace a smyslu našeho života a událostí zde na zemi. Autor tak vysvětluje oblast, která zajímá mnoho hledajících a není jednoduché se v ní orientovat. Součástí knihy je také elementární vysvětlení jednotlivých metod a technik, které můžou, v případě zájmu a odhodlání, vést nejenom k pochopení vlastní karmy, ale k dalšímu rozvoji každého jedince. Úvod do základních cvičení meditací, afirmací, karma jógy a dalších disciplín nabízí alternativní cestu k dnešní civilizaci, zaměřené zejména na materiální svět a uspokojování smyslů. Pro konkrétní a jasnou představu o celé problematice karmy jsou součástí textu skutečné životní příběhy s vysvětlením všech souvislostí. Kniha dále obsahuje důležitý soubor otázek a odpovědí, na které autor odpovídal v průběhu uplynulých let svého hledání studentům a přátelům.

 

__________________________________________________________________________________

Kyvadlo a zdraví - učebnice pro každého Pavel Hanzal: Kyvadlo a zdraví - učebnice pro každého

Formát A5, 88 stran, 35 čb tabulek, doporučená maloobchodní cena je 199,-Kč.
Vydal Astrologický institut s.r.o. v roce 2011
Tato učebnice je na současném trhu ojedinělá svým celostním pojetím, kde se nejedná pouze o elementární popis tabulek pro měření, ale autor nás provází od počátečních krůčků práce s kyvadlem až po komplexní propojení souvislostí vedoucích ke zkvalitnění života. Kniha tak nabízí pochopení celku a je vhodná pro samostudium nejenom v rámci domácího užití, ale i pro terapeutickou a léčitelskou praxi. V učebnici najdete celkem 35 tabulek, které slouží jako vzorové ukázky nabízející pochopení všech oblastí, které spolu souvisí, ovlivňujících naše zdraví.

 

Kniha přináší návod, jak dosáhnout rovnováhy v organismu nebo zvýšit imunitu a odolnost. Dozvíte se, jak a proč je nutné si vybrat vhodné potraviny, nápoje, léčebné a terapeutické metody a mnoho dalšího. Autor se nevyhýbá ani problematice našeho karmického úkolu a smyslu života, důležitosti výběru vhodného zaměstnání nebo způsobu jak odhalit a rozvíjet talent u dětí. Kniha se tak může stát i vhodným rádcem při výchově a vývoji děti. Najdete zde ovšem i základní návod pro práci s kyvadlem pro úplné začátečníky a různé ukázky s komentářem z každodenní praxe autora.

 

Pavel Hanzal
se práci s kyvadlem věnuje již od dětství. Mezi jeho zájmy patří také astrologie, výklad karet, alternativní metody léčby, karmické a duchovní souvislosti. Vzdělání získal zejména samostudiem, ale také navštěvoval přednášky a kurzy předních českých odborníků na jednotlivá témata. Své znalosti a zkušenosti realizuje ve své každodenní praxi. Profesionálně se věnuje poradenství v oblastech astrologie, výkladu karet, léčitelství, karmy a duchovního rozvoje. Tyto obory zároveň vyučuje na svých kurzech a seminářích. Spolupracuje s internetovými a tištěnými médii a televizemi.

Vybrané reference

   Zobrazit všechny reference