Vzdělávání

Pořádáme přednášky na zajímavá témata. Zájemcům o studium nabízíme specializované kurzy na jednotlivé oblasti esoteriky, léčení a sebepoznávání. Nespokojujeme se pouze s jednotlivými kurzy, ale provozujeme Českou akademii esoteriky a Akademii přírodní léčby, kde naši studenti získají komplexní vzdělání v oboru. Historie naší školy se datuje od roku 2007 a jejímí branami prošlo již více čtyři sta spokojených studentů!

Nabídku vzdělávání si můžete prohlédnout na našem portálu OKULTweb.cz.

 

 

Akademie

 

 

Česká akademie esoteriky

Její historie spadá do roku 2008, kdy byla oficiálně založena. Specializuje se na ucelené studium v oblasti esoteriky prostřednictvím denního, korespondenčního a online studia.

Akademie přírodní léčby

Jak již název napovídá, jedná se o vzdělávání v oblastech léčitelství, bylinářství a homeopatie. I zde je možné studovat prezenčně, nebo dálkově. Studenti mají na výběr odebírat kurzy poštou, nebo online.

 

Přednášky

 

Pořádáme pravidelné přednášky a semináře po celé České republice a na Slovensku. Zaměřujeme se na esoterickou, duchovní a léčitelskou tématiku.

V případě vašeho zájmu o uspořádání přednášky našimi zkušenými lektory - Pavel Hanzal a Vít Kuntoš - nás neváhejte kontaktovat.

Kurzy

 

Naše kurzy jsou provozovány pod záštitou České akademie esoteriky a Akademie přírodní léčby. To je dostatečnou zárukou jejich kvality. První kurz byl zahájen již v roce 2007 a máme proto s nimi velké zkušenosti.